Україна, Львів 097 80 88 007 [email protected]

Технологія розпізнавання зображень у різних індустріях

В сучасному світі у різних індустріях використовують розпізнавання зображень для досягнення необхідних цілей.

У різноманітних процесах на заводах і фабриках щодня виникає потреба у перевірці і котролюванні різного роду речей. Наприклад автоматизований облік робочого часу працівників за допомогою розпізнавання обличчя відповідною системою у пропускному пукнті, чи спостереження за зонами у яких певні працівники повинні знаходитись а інші ні, на конвеєрних лінія для контролю правильності функціонування виробництва, постійний моніторинг місць де повинен знаходитись певний об'ект і все це може бути реалізоване за допомогою технології розпізнавання зображення. 

Завдяки цій технології автомобілі вміють переміщатися без водіїв або мають автопілот, який частково може замінити роботу водія на деякий час. Припустимо, що на величезній території одного підприємства за день відбуваються тисячі переміщень товарів чи матералів за допомогою чотирьохколісних машин, які вміють виконувати цю роботу без водіїв.

Доповнена реальність (AR) ще один із цікавих реалізацій цієї технології, адже завдяки їй можна розмістити бажані предмети в реальному світі, який видно через камеру, ну візьмемо хоча би варіант розташувати в себе у кімнаті будь-який предмет інтер'єру для того, щоб оцінити його розмір чи прикинути, який колір краще підходить. Наприклад у індустрії моди зараз використовуються додатки, які з легкістю можуть отримувати зображення людей для інформації про те, який одяг люди носять і в результаті пропонувати схожі по стилю речі для покупки онлайн. 

І ще одна цікава можливость відкривається для людей, які припустимо хочуть знайти в інтернеті певний товар не витрачаючи часу на пошукові запити. Для цього достатньо навести камеру власного смартфону на зацікавлений об’єкт, далі отримати найбільш схожі за візуальною ознакою пропозиції, які є в продажу і вибрати серед варіантів той який найбільше підходить та оформити його замовлення в інтернеті.

Ще однією перевагою для сфери обслуговування є ідентифікація гостей чи відвідувачів в момент коли вони тільки заходять у приміщення, а вже на стійці реєстрації наприклад у готелі Вам пропонують заброньований номер і автоматично заповнюють всі необхідні дані для проживання. Це допоможе значно покращити рівень обслуговування клієнтів.

Підсумовуючи вище наведені приклади і можливості застосування можна з впевненістю твердити, що сучасні технології допомагають різним галузям розвиватися набагато швидшшими темпами ніж це було раніше, а швидкість є критичною у сучасному світі бізнесу!

 

 

 

(0 Votes)

Article Writer